بازدید نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی از تأسیسات و طرح توسعه ی شبکه فاضلاب شهر اقلید

نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از عملیات توسعه ی طرح فاضلاب شهر اقلید، در جلسه ای به بررسی مسائل و مشکلات موجود در مسیر اجرای طرح های آب و فاضلاب این شهرستان پرداخت.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس ، دکتر فاضلی نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از عملیات توسعه ی شبکه ی فاضلاب شهر اقلید ، در جلسه ای با مهندس مومنی مدیر امور آبفا این شهرستان و جمعی از پرسنل مرتبط با اجرای طرح های آب و فاضلاب ، به بررسی مسائل و مشکلات موجود در مسیر اجرای طرح توسعه ی شبکه ی فاضلاب شهر پرداخت و در خصوص کمک به مرتفع شدن مشکلات موجود قول مساعد داد.
بنا بر همین گزارش دراین جلسه ابتدا مهندس مومنی مدیر امور آبفا شهرستان اقلید ضمن تشکر از پیگیری های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی جهت تسهیل درامور اجرایی طرح فاضلاب به بیان اقدامات انجام گرفته و مشکلات موجود پرداخت . در ادامه دکتر فاضلی نیز طی سخنانی ضمن تقدیر از شرکت آبفا استان فارس به پاس اجرای  طرح های آب و توسعه ی شبکه ی فاضلاب شهر اقلید  و ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده ، بر تسریع در عملیات اجرایی پروژه های در دست اجرا تأکید کرد.

 

حوزه خبر: 
دفترمعاونت مهندسی و توسعه
تاریخ خبر: 
۱۳ Azar 1397 - 2:30 بعد از ظهر
خبر