اخبار حوزه دفتر روابط عمومی

  • پیام تبریک نوروزی دکتر علی بوستانی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان فارس

 بنام ایزد منان

...و باز نسیم بهار گیسوان مشک بوی بته های گلاب را با آهنگ موزون تکان میدهد تا با لاله ی خوش عذار و نرگس و ریحان و گل های دشتی همزمان جوانه زنند؛

و ترانه عشق را به گوش عشاق برسانند و آنگاه در چمنها و دشت و دمن طوفان برپا کنند.

یادمان باشد که زیبایی‌های کوچک را دوست بداریم، حتی اگر در میان نازیباییهای بزرگ باشند

۱۳۹۹/۰۱/۰۱

با تلاش پرسنل بهره برداری و مأمورین اتفاقات آب امور آبفا شهرستان کازرون، اتفاقات شبکه ی اصلی آبرسانی این شهر بر طرف و روند آبرسانی به شهروندان به حالت عادی بازگشت .

۱۳۹۸/۱۲/۲۵

طی مراسمی سرپرست اداره ی آبفا شهر میمند معرفی و از خدمات رئیس سابق این اداره قدردانی شد .

۱۳۹۸/۱۲/۲۴

طی مراسمی مدیر عامل جدید شرکت آبفا استان فارس معرفی و از خدمات مدیر عامل سابق این شرکت قدردانی شد.

۱۳۹۸/۱۲/۲۱

امور و ادارات آبفا شهر های استان فارس ضمن اقدامات گسترده پیشگیرانه و بهداشتی همزمان با شیوع بیماری ویروسی کرونا در کشور طی روزهای گذشته، بر ضرورت رعایت بهداشت فردی توسط هم میهنان تأکید کردند.

۱۳۹۸/۱۲/۱۷

پس از تلاش مداوم مأمورین اتفاقات آب خط آبرسانی لارستان از سد سلمان ، اتفاقات خط انتقال آب لارستان ترمیم و روند آّبرسانی به شهرها و روستاهای تحت پوشش به حالت عادی بازگشت .

۱۳۹۸/۱۲/۱۴

مدیرعامل شرکت آبفا استان فارس ، همزمان با فرارسیدن ایام نوروز و انجام سنت خانه تکانی پایان سال، مردم را دعوت به صرفه جویی در مصرف آب نمود .

۱۳۹۸/۱۲/۱۲

طی جلسه ای در اداره کل پست استان فارس از تمبر مدیر عامل شرکت آبفا این استان به عنوان "سفیر توسعه در صنعت آب و فاضلاب" رونمایی شد.

۱۳۹۸/۱۲/۱۱

کارکنان امور آبفا شهرستان جهرم در حرکتی خداپسندانه ، اقدام به اهداء خون به بیماران نیازمند و تحت مداوا نمودند.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس، جمعی از کارکنان امور آبفا شهرستان جهرم در حرکتی خداپسندانه ، اقدام به اهداء خون به بیماران تحت مداوا و حادثه دیدگان نیازمند به خون نمودند.
گفتنی است کارکنان این امور هرساله در اقدامی خود جوش اقدام به اهداء خون می کنند.

۱۳۹۸/۱۱/۳۰

رئیس شبکه ی بهداشت و درمان شهرستان لامرد با ارسال لوح تقدیر از مدیر امور آبفا این شهرستان به پاس ارتقاء سطح کیفی و بهداشتی آب شرب شهرستان تقدیر نمود .

۱۳۹۸/۱۱/۲۸

صفحه‌ها