سایر اخبار

کارکنان امور آبفا شهرستان جهرم در حرکتی خداپسندانه ، اقدام به اهداء خون به بیماران نیازمند و تحت مداوا نمودند.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس، جمعی از کارکنان امور آبفا شهرستان جهرم در حرکتی خداپسندانه ، اقدام به اهداء خون به بیماران تحت مداوا و حادثه دیدگان نیازمند به خون نمودند.
گفتنی است کارکنان این امور هرساله در اقدامی خود جوش اقدام به اهداء خون می کنند.

۱۳۹۸/۱۱/۳۰

رئیس شبکه ی بهداشت و درمان شهرستان لامرد با ارسال لوح تقدیر از مدیر امور آبفا این شهرستان به پاس ارتقاء سطح کیفی و بهداشتی آب شرب شهرستان تقدیر نمود .

۱۳۹۸/۱۱/۲۸

به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن ، طی مراسمی از بانوان شاغل در شرکت آبفا استان فارس تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس ، به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن ، طی مراسمی با حضور محمد علی قلندری مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس ، معاونین و جمعی از کارکنان این شرکت، از بانوان شاغل در شرکت آبفا استان فارس قدردانی گردید .

۱۳۹۸/۱۱/۲۸

کارکنان شرکت آبفا استان فارس و امور و ادارات آبفا تابعه در شهرستان های استان، با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.

۱۳۹۸/۱۱/۲۳

مدیر امور آبفا شهرستان مرودشت همزمان با دهه ی مبارک فجر در اقدامی ارزشی با حضور درجمع خانواده شهید خداداد ظهرابی، از نزدیک به پای صحبت های آنان نشست.

۱۳۹۸/۱۱/۲۳

مدیر امور آبفا شهرستان مرودشت و تعدادی از کارشناسان این امور در حاشیه ی برگزاری نماز جمعه ی شهر مرودشت با تشکیل میز خدمت ، مشکلات شهروندان در حوزه ی آب و فاضلاب را بررسی نمودند.

۱۳۹۸/۱۱/۲۳

همزمان با دهه ی مبارک فجر و گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،کارکنان امور آبفا شهرستان مرودشت در حرکتی خداپسندانه ، اقدام به اهداء خون به بیماران نیازمند و تحت مداوا نمودند.

۱۳۹۸/۱۱/۲۳

طی مراسم های جداگانه با حضور مدیران و کارکنان امور آبفا شهرستانهای جهرم، مرودشت و زرقان و جمعی از مسئولین محلی این شهرستان ها قبور شهدای انقلاب ، دفاع مقدس و ... به مناسبت دهه ی فجر انقلاب اسلامی گلباران و غبارروبی شد

۱۳۹۸/۱۱/۲۳

امور آبفا شهرستان خرامه به منظور ارتقاء سطح آمادگی پرسنل خود هنگام بروز حوادث طبیعی در مانور شهری مدیریت بحران شرکت نمود

۱۳۹۸/۱۱/۲۱

همزمان با دهه پر فروغ فجر طی مراسمی با حضور معاون استاندار فارس طرح آبرسانی به شهر فیروزآباد (فارس) در مدار بهره برداری قرار گرفت .

۱۳۹۸/۱۱/۲۱

صفحه‌ها