برگزاری جشن میلاد پیامبراکرم (ص) و امام صادق(ع)در شرکت آبفا استان فارس

کارکنان شرکت آبفا استان فارس همزمان با میلاد نبی مکرم اسلام (ص) و امام ششم (ع) شیعیان طی مراسمی فرخنده زادروز آن حضرات را جشن گرفتند.
   به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس ، همزمان با سالروز میلاد با سعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) و امام ششم شیعیان حضرت امام جعفر صادق (ع) کارکنان این شرکت طی مراسم جشنی با حضور مهندس محمد علی قلندری رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان فارس ، حجت الاسلام والمسلمین بدیعی مشاور مدیر عامل در امور مذهبی و دینی و امام جماعت شرکت ، معاونین و مدیران شرکت آبفا استان فارس به جشن و مولودی خوانی پرداختند .
بنابراین گزارش در مراسم مذکور پس از تلاوت آیاتی کلام ا... مجید مهندس محمد علی قلندری طی سخنانی به تقدیر از همکاران به پاس تلاش در جهت ارائه ی خدمات مطلوب پرداخت. وی در ادامه به بیان سخنانی درستایش و نعت پیامبر مکرم اسلام (ص) پرداخت. بنا بر این گزارش در ادامه ی این مراسم حجت الاسلام بدیعی طی سخنانی به بیان سیره ی پیامبر اکرم(ص) پرداخت و پیروی از اخلاق و رفتار نبوی را موجب سعادت دنیا و آخرت عنوان نمود . وی در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح برخی از آسیب های  اجتماعی و راه های مقابله با آن طبق موازین اسلامی پرداخت .
گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس حاکی است در این مراسم وحید حق شناس مسئول امور فرهنگی و

دینی و دبیر شورای فرهنگی شرکت آبفا فارس به ارائه ی گزارشی از عملکرد شورای فرهنگی شرکت پرداخت.       
گفتنی است در این مراسم جشن که به همت شورای فرهنگی و روابط عمومی شرکت آبفا فارس برگزار گردید، علاوه بر سرود و مولودی خوانی هنرمندان و مداحان اهل بیت (ع) از برگزیدگان مسابقات قرآنی، فرهنگی و همکاران فعال در مناسبت های دینی و مذهبی تقدیر و هدایایی به آنان اهداء گردید.

 

حوزه خبر: 
دفتر امور فرهنگی و دینی
تاریخ خبر: 
۳ آذر ۱۳۹۷ - ۲:۱۵بعدازظهر
خبر