تجلیل از جانبازان و ایثارگران شرکت آبفا استان فارس با حضور مسئولین استان

با حضور جمعی از مسئولین استان از جانبازان ۸ سال دفاع مقدس شاغل در شرکت آبفا استان فارس تجلیل شد
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس طی مراسمی با حضور سردار نیکو منش مشاور استاندار در امور ایثارگران استان ، محمد علی قلندری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ، محمدی معاون فرهنگی آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس، علی شبانی مشاور مدیر عامل در امور ایثارگران و فرمانده ی پایگاه مقاومت بسیج شرکت آبفا فارس و جمعی از معاونین و مدیران این شرکت و تعدادی از مسئولین سپاه فجر استان فارس، از حماسه آفرینی و ایثارگری های جانبازان شاغل در شرکت آبفا فارس تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس در این مراسم قلندری مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس طی سخنانی ضمن گرامیداشت هفته ی بسیج ، اظهار داشت: همانگونه که حضرت عباس (ع) با جانبازی و ایثار بی نظیر، از امام عصرخود و قرآن مجید دفاع کرد و رسم وفاداری را در جهان جاودانه نمود، شما نیز با تاسی از آن حضرت در ۸ سال دفاع مقدس، با لبیک به امام خود، از دین و ناموس وطن، دفاع نمودید و امروز هم لباس زیبای سقایت را
تن آذین خود ساخته اید .وی در پایان به بیان بخشی از اقدامات شرکت آبفا فارس در خصوص ایثارگران وجانبازان پرداخت .
گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس حاکی است، در این مراسم سردار نیکو منش مشاور استاندار فارس در امور ایثارگران و محمدی معاون بنیاد شهید فارس نیز طی بیاناتی به اهمیت تکریم جانبازان تاکید و وجود جانبازان را مایه ی مباهات نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایران سربلند عنوان داشتند . ایشان فعل فداکارانه ی جانبازان را مصداق واقعی ایثار در راه خداوند نامیدند و معنویت را تنها دلیل غلبه بر دشمنان اسلام ذکر نمودند.
بنا بر همین گزارش، در این مراسم علی شبانی مشاور مدیر عامل در امور ایثارگران و فرمانده ی پایگاه مقاومت بسیج شرکت آبفا فارس نیز طی سخنانی جانبازان را سرمایه های نظام و برکت وجود آنان را بیمه کننده کشور عزیز اسلامیمان عنوان داشت . وی با ارائه ی آماری جامع از تعداد جانبازان و ایثارگران شرکت به بیان نقش آنان در فعالیت های مختلف شرکت آبفا فارس پرداخت . مهندس شبانی در پایان سخنان خود به ارائه ی عملکرد پایگاه مقاومت بسیج و امور ایثارگران شرکت آبفا فارس در سال گذشته پرداخت .
لازم به ذکر است در این مراسم از جانبازان این شرکت در حوزه ی ستادی و امور و ادارات تابعه با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تقدیر شد .

حوزه خبر: 
دفتر ایثارگران
تاریخ خبر: 
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱:۰۰بعدازظهر
خبر