تمجید ویژه ی امام جمعه ی شهرستان لامرد از مدیر امور آبفا شهرستان لامرد در خطبه های نماز جمعه

امام جمعه ی شهرستان لامرد در خطبه های نماز جمعه ی شهر لامرد ، از مدیر امور آبفا این شهرستان به پاس فعالیت های موثر در حوزه ی آبرسانی ، رفع مشکلات مردم و تکریم ارباب رجوع تمجید کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس، حجت الاسلام حسین زاده امام جمعه ی شهرستان لامرد در خطبه های نماز جمعه ی شهر لامرد ، از  اسماعیل شیروانی مدیر امور آبفا این شهرستان به پاس فعالیت های موثر در حوزه ی آبرسانی، تلاش در رفع مشکلات مردم و تکریم ارباب رجوع، با عنوان مدیر جهادی تمجید کرد.

بنا بر همین گزارش امام جمعه ی شهرستان لامرد با اشاره به این موضوع که باید مسئولان ارتباط خود با مردم را تقویت کنند، از فعالیت های مدیر امور آبفا شهرستان لامرد تقدیر کرد و اظهار داشت: امروز شاهد افت فشار آب در شهر لامرد نیستیم و اگر نقاط محدودی از شهر هم با این مشکل مواجه باشد، اگر مردم اطلاع دهند برطرف می شود. وی با تمجید از مدیر امور آبفا شهرستان لامرد ، ادامه داد: مدیر امور آبفا شهرستان گفته است که ما خودمان برای حل مشکلات مردم به درب منزل آنان می رویم و دیگر نیازی به مراجعه ی حضوری مردم به اداره ی آبفا وجود ندارد. حجت الاسلام حسین زاده ادامه داد: مهندس شیروانی که ۸ ماه است به عنوان مدیر امور آبفا شهرستان منصوب شده است، هنگام نماز مغرب و عشاء در مساجد لامرد حضور می یابد و اعلام می کند که هر شهروندی در حوزه ی آب مشکل دارد بیان کند تا مشکلات مردم در همان محل بررسی و مرتفع گردد. وی افزود: مدیر امور آبفا شهرستان لامرد به منظور ارتباط مستقیم مردم ، شماره ی تلفن همراه خود را بر روی درب اتاق محل کارش درج نموده است و این مصداق واقعی یک مدیر جهادی در نظام مقدس جمهوری اسلامی است و باید مورد قدردانی قرار گیرد.

حوزه خبر: 
سایر
تاریخ خبر: 
۱۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱:۰۰بعدازظهر
خبر