در کارگاهی آموزشی با حضور بانوان خانه دار شهر حاجی آباد شهرستان زرین دشت، بر لزوم صرفه جویی در مصرف آب تأکید شد

در کارگاه آموزشی نقش زنان در مدیریت مصرف آب که با حضور جمعی بانوان شهر حاجی آباد برگزارشد؛ بر لزوم ترویج فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب و پویش سازگاری با کم آبی تأکید شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس، طی یک کارگاه آموزشی با عنوان نقش زنان در مدیریت مصرف آب و با حضور ، بین سام زاده مدیر دفتر حفاظت، ایمنی و محیط زیست شرکت آبفا استان فارس ، بریزی معاون فرماندار شهرستان زرین دشت، بهنام باقری مدیر امور آبفا شهرستان زرین دشت و جمعی از اعضای کمسیون امور بانوان ، زنان فعال اجتماعی ، بانوان شاغل در ادارات و دانش آموزان دبیرستان های دخترانه ی شهر حاجی آباد برگزارشد ، علاوه بر بیان وضعیت بحرانی منابع آب در کشور و استان فارس، اصول و روش های کاربردی صرفه جویی در مصرف آب تشریح و بر لزوم سازگاری با کم آبی تأکید گردید.
این گزارش حاکی است ، در کارگاه آموزشی مذکور که به همت امور آبفا شهرستان زرین دشت برگزار گردید، بیژن سام زاده طی سخنانی به تشریح وضعیت منابع آب استان و شهرستان زرین دشت و مراحل دشوار استحصال و توزیع آب شرب پرداخت و بر ضرورت ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب در میان اقشار مختلف جامعه به ویژه در خانواده ها تأکید کرد. وی در ادامه با بیان آماری ، تأثیر صرفه جویی در مصرف آب را در استمرار خدمات مطلوب آبرسانی توصیف نمود و با تشریح تعدادی از روش های کاربردی مصرف بهینه و صرفه جویی در مصرف آب شرب در خانه و خانواده خواستار همکاری مضاعف بانوان خانه دار در ترویج فرهنگ صرفه جویی و رعایت اصول مصرف بهینه آب در خانواده و اجتماع شد .
بنا بر همین گزارش در این کارگاه آموزشی علاوه بر توزیع بروشور های آموزشی اصول مصرف بهینه ی آب در خانه و خانواده، جوایزی نیز به تعدادی از بانوان شرکت کننده اهداء گردید.

حوزه خبر: 
سایر
تاریخ خبر: 
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۲:۱۵بعدازظهر
خبر