در کارگاهی آموزشی با حضور بانوان خانه دار شهر قادرآباد بر لزوم صرفه جویی در مصرف آب تأکید شد

در کارگاه آموزشی نقش زنان در مدیریت مصرف آب که با حضور جمعی از زنان خانه دار شهر قادرآباد برگزار شد، بر لزوم ترویج فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب و اصول سازگاری با کم آبی در خانواده و جامعه تأکید شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس، طی یک کارگاه آموزشی با عنوان نقش زنان درمدیریت مصرف آب و با حضور مهندس بیژن سام زاده مدیر دفتر ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت آبفا استان فارس، مهندس آزادی مدیر امور آبفا شهرستان خرم بید ، مهندس باقری بخشدار مشهد مرغاب،اعضای شورای اسلامی و جمعی از زنان خانه دار شهر قادر آباد برگزار گردید، علاوه بر بیان وضعیت بحرانی منابع آب در کشور و استان فارس، اصول و روش های کاربردی صرفه جویی در مصرف آب تشریح و بر لزوم سازگاری با کم آبی تأکید گردید.
این گزارش حاکی است، در کارگاه آموزشی مذکور که به همت اداره ی آبفا شهر قادر آباد و با همکاری ناحیه ی مقاومت بسیج و اداره ی آموزش و پرورش این شهر برگزار گردید، مهندس سام زاده طی سخنانی به بیان توضیحاتی در خصوص وضعیت منابع آب استان ، شهرستان خرم بید و شهر قادرآباد پرداخت و مراحل دشوار استحصال و توزیع آب شرب را تشریح و بر لزوم ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب در میان اقشار مختلف جامعه به ویژه در خانواده ها تأکید کرد. وی در ادامه با بیان آماری، تأثیر صرفه جویی در مصرف آب را در حفظ منابع آب و استمرار خدمات مطلوب آبرسانی توصیف نمود و با برشمردن تعدادی از روش های کاربردی مصرف بهینه و صرفه جویی در مصرف آب شرب در خانه و خانواده خواستار همکاری مضاعف بانوان خانه دار به منظور ترویج فرهنگ صرفه جویی و رعایت اصول مصرف بهینه آب در خانواده و اجتماع شد .
گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس حاکی است، در این کارگاه آموزشی بخشدار شهر قادرآباد نیز طی سخنانی ضمن قدردانی از شرکت آبفا استان فارس به پاس ترویج فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب، مدیریت مصرف و صرفه جویی در مصرف آب را یک رسالت همگانی در جامعه توصیف کرد و نقش زنان جامعه را در این خصوص بسیار حائز اهمیت عنوان نمود.
گفتنی است در این کارگاه آموزشی علاوه بر توزیع بروشور های آموزشی اصول مصرف بهینه ی آب در خانه و خانواده، جوایزی نیز به تعدادی از بانوان شرکت کننده اهداء گردید.

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵ بعد از ظهر
خبر