معاون مهندسی و توسعه ی شرکت مهندسی آبفا کشور با حضور در شهرستان لارستان مسائل و مشکلات آبرسانی به شهرها و روستاهای جنوب استان فارس را بررسی کرد.

معاون مهندسی و توسعه ی شرکت مهندسی آبفا کشور به اتفاق تنی چند از مدیران کل این معاونت در سفر به جنوب استان فارس، طی جلسه ای با حضور مدیران عامل آبفا شهری و روستایی استان و همچنین مسئولین محلی شهرستان های لارستان، گراش و خنج، مسائل و مشکلات آبرسانی به شهرها و روستاهای جنوب استان از خط آبرسانی لارستان را مورد بررسی قرار داد.

     به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس، مهندس شاهین پاکروح معاون مهندسی و توسعه ی شرکت مهندسی آبفا کشور که به اتفاق تنی چند از مدیران کل این معاونت، مهندس قلندری مدیر عامل شرکت آبفا شهری، مهندس بوستانی مدیر عامل شرکت آبفا روستایی و مهندس جلالی معاون شرکت آب منطقه ای استان فارس به جنوب این استان سفر کرده بود ، طی جلساتی با حضور فرمانداران شهرستانهای لار، گراش ، خنج ، بخشداران شهرهای اوز، بنارویه، بیرم، صحرای باغ و جویم و ائمه جمعه شهرهای بیرم و عماددشهر، مسائل و مشکلات آبرسانی به شهرها و روستاهای جنوب استان از خط آبرسانی لارستان را مورد بررسی قرار داد و بر لزوم تسریع در انجام طرح مطالعاتی خط دوم آبرسانی لارستان از سد سلمان فارسی به منظور اجرای خط مذبور جهت تکمیل آبرسانی به شهرهای منتفع از خط اول آبرسانی لارستان و تحت پوشش قرار دادن شهرها و روستاهای غیر منتفع از این خط تأکید نمود.

این گزارش حاکی است؛ در این جلسات مهندس محمدعلی قلندری مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس به ارائه ی گزارش مبسوطی از اقدامات انجام شده در راستای تأمین آب شرب شهرها و روستاهای جنوب استان فارس طی سالیان گذشته پرداخت. وی با تشریح مشخصات خط آبرسانی لارستان و همچنین مسائل و مشکلات موجود  در آبرسانی به مردم جنوب استان ، خواستار اجرای خط دوم آبرسانی لارستان از سد سلمان فارسی شد.

گفتنی است این سفر منتج به تصمیماتی مثبت در خصوص افزایش ظرفیت تصفیه خانه ی آب حضرت ابیطالب(ع) و اجرای خط دوم آبرسانی لارستان از سد سلمان فارسی شد.

حوزه خبر: 
دفترمعاونت مهندسی و توسعه
تاریخ خبر: 
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۳:۳۰بعدازظهر
خبر