موتور سوار مرودشتی با پیام صرفه جویی در مصرف آب، به زیارت امام رضا (ع) رفت

موتور ‌سوار بسیجی مرودشتی در یک حرکت خودجوش مسیر یک ‌هزار و ۳۰۰ کیلومتری مرودشت به مشهد را با هدف الگوسازی مصرف بهینه آب طی می کند.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس ،آیین مشایعت و بدرقه ی حسن رضایی بسیجی موتورسوار مرودشتی با حضور عبدالحسن محمودی مدیر امور آبفا شهری و جمعی از کارکنان امور آبفا شهرستان مرودشت، برگزار شد.
بنا بر این گزارش در این مراسم محمودی طی سخنانی با اشاره به خشکسالی های سنوات اخیر در کشور و استان فارس، تنها راه برون‌رفت از بحران کم آبی را فرهنگ‌سازی و تغییر الگوی مصرف آب عنوان کرد و بیان داشت: ‎ برنامه‌ریزی و مدیریت جامع و توسعه عرصه های منابع طبیعی و زیست‌محیطی می‌تواند به کاهش اثرات بحران کم‌آبی کمک کند. وی ضمن تشکر از این ورزشکار موتور سوار به‌ خاطر این اقدام فرهنگی گفت: حرکت داوطلبانه و خودجوش این بسیجی می‌تواندزبان گویایی برای معرفی شهرستان مرودشت به سایر هموطنان و بیان شاخصه‌های عملی الگوی مصرف آب باشد.
گفتنی است ، حسن رضایی موتور ‌سوار بسیجی در نظر دارد مسیر یک‌هزار و ۳۰۰ کیلومتری مسیر مرودشت به مشهد مقدس را طی کند و ضمن معرفی ظرفیت‌های شهرستان مرودشت تابلوهای مصرف بهینه آب را در مناطق و مراکز مختلف مسیر پیش‌بینی‌شده به تصویر بکشد. وی در سنوات گذشته این مسیر را با دوچرخه طی نموده بود.

حوزه خبر: 
دفتر بسیج
تاریخ خبر: 
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱:۰۰بعدازظهر
خبر